Здравейте.
Установих, че имам нужда от място, където да намирам информация за пиесите, заведенията, книгите, концертите, хубавите градинки, хотелите и други неща, които се каня да посетя. Но искам мнението на хора, които вече са ги посетили или опитали лично и които не си изкарват хляба като ги произвеждат, продават и рекламират.
Установих също така, че много искам да си кажа мнението, за пиесите, заведенията, книгите, концертите, хубавите градинки, хотелите и други неща, за да посъветвам хората, чието мнение ми е интересно да ги посетят или да ги предпазя.
И след като не го намерих, по-добре да го създам.
Friday, March 19, 2010
Subscribe to:
Posts (Atom)